Loading...

O společnosti MŠ trans

Firma Miloš Šulc Autodoprava vznikla v roce 2004 a zabývala se odtahovou službou na nepojízdné automobily a dovoz vozidel ze zahraničí.K tomu se navázala dodávková přeprava a rozvoz zboží.Hlavní činností zpočátku byl rozvoz knedlíků od firmy Nedvěd s.r.o..Poté jsme nakoupili tři vozidla do 7,5 tuny jak skříňové,tak plachtové a nabídli služby dalším odběratelům.

Mezinárodní kamionová přeprava byla zavedena v roce 2007.Zakoupili jsme tři tahače návěsů a tři návěsy.

V roce 2009 naše firma dostala nabídku od firmy Nevagroup Nýřany na techniku DAF.V tomto roce jsme koupili  tři tahače DAF XF 105 a nové standardní návěsy.Od té doby naše spolupráce pokračuje a další těžké vozy v naší flotile jsou pouze vozidla DAF.Jak XF,tak i dvanácti tunové LF.Dnes disponujeme deseti soupravami tahač+návěs, jednou soupravou 120m3. a dvěma vozidly DAF LF.Dodávkové vozy nadále řešíme technikou Iveco Daily(35,45,65),která se nám v našich podmínkách nejvíce osvědčila.Vozový park obměňujeme každé tři roky a max.400 000 km,aby se předešlo poruchovosti při autodopravě.

Od ledna 2014 jsme v Chomutově,Raisova ul. 890 otevřeli servis nákladních a osobních automobilů.  

Kontaktujte nás
Hledáte spolehlivou autodopravu?

Vyzkoušejte naše služby, protože naším hlavním cílem je spokojený zákazník, snažíme se o to, aby naše služby byly komplexní, rychlé, kvalitní a levné. Kontaktujte nás, těšíme se na Vás.